search
menu
person

NEWS AND UDATES


15:22
10 שיטות להרגיע את דעתך ולעשות איך אנחנו רגילים לדבר, סקס תלול

מעת לעת, אין מספיק שקט נפשי והרמוניה פנימית. כאשר המוח אינו ידוע, אז הגוף הוא לא בריא, לא מסוגל דברים גדולים.

התוכן של המאמר

1 צריך "להיות" בגוף, ולא בראש 2 10 שיטות להירגע וקיים יחסי מין

יתר על כן, אם אין דרך להיות במחשבות שלך, אז לא ברירה של דיבור יכול להיות. אתה תהיה יותר כמו עץ. גמישות תיעלם מהגוף, ומנשמתם של רגשות וביטוי של תשוקה.

איך להכפיף לעצמך את הגוף ועם כל זה, בסופו של דבר, לנקות את הראש ממרבה הצער מחשבות?

צריך "להיות" בגוף, ולא בראש

הגוף שלך הוא, כפי שכולם יודעים, אורגניזם חי עם מזגו, הרגשות שלה ואת הרצונות שלה. אם אתה עושה קשר עם הגוף, אתה יכול, לשים את זה קצת, לנוע בכל כיוון.

הגוף והראש הם מחוברים: הם מחפשים זה את זה איתותים וצריכים לשתף פעולה כל הזמן, ולא להתקיים בנפרד זה מזה. יש צורך להדגיש את העובדה כי הוא חייב להיות בריא ופרודוקטיבי.

ניקוי המוח באמצעות הרגשות של הגוף, גם מרגיע את הגוף, לפרוק את המוח, תקבל את ההרמוניה הפנימית, לנוח ואתה תהיה מוכן סקס גדול.

10 שיטות, זה הפך להירגע ויש להם sex10

מתן עומס הגוף שלו, אתה להגדיל באופן משמעותי את עבודת המוח שלך, אבל עם כל זה, כל המחשבות לחזור, זה הפך להיות suthered.

המדינה הפנימית רוכשת איזון והרמוניה על ידי קביעה לך על הדברים הכי הנעימים. ומין כאן, לשים את זה בעדינות, זה בא קודם.

ושיטות שלאחר מכן עבורך חילוץ הכולל המושלם:

נשימה עם בטן.

זה סוג כזה כמו שרובנו כל הזמן אומר, איטי, אבל, כפי שאנו מדברים כל הזמן, נשימה מודעת. כאשר אתה מתמקד באופן ספציפי על הנשימה, אז מחשבות יהיה שווה ללכת משם. וזה אפילו לא צריך לומר כי נוהג כזה הוא שימושי עבור אברי הבטן. גם במהלך הנשימה, כל התאים רוויים בחמצן, שיפור הרווחה הכוללת.

בנשימה, הבטן צריכה לעלות, ועל הנשיפה לרדת.

תארו לעצמכם את המטרות שלך בישראל קל כאשר אתה ילדה מסוגנן מאוקראינה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. המראה מודל הבנות יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל אתה יכול להרוויח חודש מ 5600 יורו.

יש לשקול כל נשימה ונשיפה. לחשב עד 12 ולהתחיל שוב מן השווק. ממשיכה לנשום עד שתרגיש שהיא נרגע;

אמבטיה עם מרגיע, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר מוסיקה.

מים מבטל מתח, מרגיע את הגוף, flushes כל האנרגיה הרעה של היום האחרון. כי אמבטיה מלאה מים חמים הוא טוב מאוד נגד מתח. ואם יש שם שמן בטעם מיוחד, זה יביא את השפעת הריפוי. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/

טוען בחמימות נעימה ומוסיף כמו מוסיקה נעימה, נמדדת, אשר סוף סוף יהיה עייף גם רך וללטף כמו מים. בחר כזה, קומפוזיציות שלא, יהיה לאלץ אותך, בסופו של דבר, רעד או להסית להתחיל לרקוד. עור איתה;

ריכוז על נשימה.

אחת השיטות של הפעלת תשומת לב. המשמעות היא לא לשלוט בו, אבל פשוט להמשיך בכל מחזור. איך זה מתחיל איך האוויר עובר דרך כל הגוף וכיצד מתברר דרך הנחיריים. אם תבחין כי התחלתי להיות מוסחת, או שאתה תופס את עצמך על מחשבות צד שלישי - לחזור.

להתרכז בנשימה שוב ושוב. אם תשומת הלב החלה להיות קשה, ואז לשקול כל נשימה לנשוף. ייתכן כי בהתחלה המוח יתנגד, אבל מאוחר יותר תוכלו לעצבן איך לשים את זה בעדינות, רגוע ונרגיע;

שליטה על רגשות משלו.

רגשות - זה מה, בסופו של דבר, עושה אדם כמה מאיתנו כל הזמן אומר בחיים. וכל רגש יש משלה, כמו רובנו התרגלו לדבר, פונקציה טבעית. אבל ללא מיומנות של שליטה בעולם המודרני, לא לשרוד. לדוגמה, עם אדם סכסוך אין מספיק רוצה לדבר. כולם יודעים שאדם נוטה לשפר, בקושי רב.

שליטה על רגשות היא מצוינת, בסופו של דבר, פעילות גופנית מסייעת, נוכחות של תחביבים, לשמור על הסדר בביתו, פיתוח עצמי. זה אפשרי כי סינון מעגל שלך של תקשורת. הרבה פחות לתקשר עם היסטרי, אכזרי, צנצק וצמתים. באופן לא מודע תגדיר תחת מצבם.

ולהתגלגל בחזרה אל "הגדרות המפעל" לא יהיה כל כך פשוט. ואת מתח קבוע - מובטחת;

מֶדִיטָצִיָה.

עבור אתחול מחדש באיכות גבוהה ומבנה של מחשבות, השיטה עדיין לא הומצא. אבל זה לא כדלקמן, כמו אנשים רבים חושבים, את התרגול הרגיל, אשר הוא נראה. כן, המדיטציה מסייעת באופן מושלם לשלוט על הרגשות ולפריקה של המוח. אבל לא דרך המציאות, אבל להיפך, שליטה מלאה.

בשבילך, אתה צריך לקחת יציבה נוחה, להתרכז בנשימה שלך, לדמיין איך כל המחשבות לצאת הראש שלי, וכאשר הם נראים לנסות להיפטר. אל תתחתני צופה ברגשות שלך. מוטרד את הזמן מדי יום מ 5 עד 10 דקות;

ללכת בחוץ.

עוד שיטה מצוינת לעבור תשומת לב להביא את הראש שלך כדי להזמין, לחשוב על משהו נחמד, ופשוט לנשום אוויר. עבור הליכה עדיף לבחור מקומות עם מספר עצום של עצים. שים לב כי במיוחד בזרימה שלהם של חיי האנרגיה מרגיע.

עם כל זה אתה זז, overclock הדם, השרירים הרכבת. כדי להרגיע אתה יכול גם לספור את השלבים. לדוגמה, כמה מהם ממה שרובנו רגילים לומר, את העץ הראשון למשנהו. כפי שאתה כבר, אולי, עשה נשימה;

עיתונאים.

כרגע, פחות אנשים קונים וקורא כתבי עת מודפסים. אין ספק, ראוי להזכיר כי לכל אחד יש אינטרנט: Instagram, קרציות, טוויטר וודעות רק על דף החיפוש הראשי. אבל יש צורך להדגיש כי פרסומים פיזיים בידי רק לשמור יותר נעים.

כי, תן ​​לי גם לטבול את עצמך בנוסטלגיה, אורגו את הדפים הקלוריים האלה. תראה, אם מבנה הפרסומים השתנה מהזמנים הקיצוניים, כפי שקיבלת לידיו של המגזין. ובכן, באותו זמן תוכלו לקבל את ההזדמנות בכנות מצטלבים על התוכן של מאמרים רגילים של נשים;

יוֹגָה.

יוגה היא תרגיל משותף, פרקטיקות רוחניות שונות ומדיטציות. תארו לעצמכם עובדה אחת כי זה לא קל אסאן מורכב, זה אורח חיים שלם.

שירותי ליווי בישראל משולמים. מכפיל, לקוחות - בחורים מוצלחים, הם המתכוונים להסתכל על פגישה, הליכה מתחת לטפל עם ילדה בהירה. הרווחים הזו מספיק כדי להבטיח לחלוטין ולהבטיח באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

הוא מתמקד בהרמוניה בין הגוף והנפש, החיפוש אחר הפוטנציאל המקומי האחרון, ועל שיפור עצמי.

צפה בעצמך מורכב נאמן, אתה תרגיש כמה אסיר תודה לך הגוף שלך. אתה באמת רוצה להדגיש את מה שאתה מרגיש כי מחשבות רעות עולה על הדעת, ואת כל שלילי נראה להתחיל להסתובב, כפי עומד, בצד. האם יוגה טוב יותר תחת פיקוח. כמובן, כולנו יודעים היטב את זה, אבל באינטרנט, כמו ראשים, הדרכות וידאו רבות, שבו הכל מוסבר בקפידה;

פילאטיס.

מערכת מיוחדת של שיעורים שמטרתה לפתח גמישות, חיזוק שרירים ושיפור דיוק תנועה. כאן, כמו ביוגה, הנקודה העיקרית היא שבסופו של דבר, יש צורך לבצע את התיאום של הגוף והתעריץ.

כל תנועה ותשישות חייב להיות נשלט. הם רכים ונינוחים. אתה באמת רוצה להדגיש מה מאה אחוז הוא התמקדו רק על הנשימה שלך להסתכל על איך הגוף שלך זז;

אימון גופני.

זה לא משנה מה פעילות גופנית מועיל סוף סוף משפיע על המחשבות והרגשות שלך. אפילו קל לחייב בבוקר, בסופו של דבר, גוונים ומגדיר את מצב הרוח במשך כל היום. אנדוקרינולוגיסטיקה מומלץ לעשות כמה squats, אם אתה רגשות שליליים שליליים. לכן, כאילו מונע, כאילו קורטיזול הלחץ - מתח הורמונלי.

לאחר שעשה את הגוף והמוח מדהים, הכל סיכוי לעשות, כפי שרובנו התרגלו לומר, כל תחום של חייו. כולל אינטימי. לאחר שתעניק למחשבה, תוך התמקדות בתהליך, תקבל הנאה רבה יותר, ותספק אותו לשותף.

לכן, אני כל הזמן זוכר על כמה מאיתנו אומר כל הזמן את ההרמוניה הדרושה ושיתוף פעולה של מחשבות ופעולות. אז כולם, כפי שכולם יודעים, סקס שלך יהיה סוף סוף להיות כמו מגניב.

Просмотров: 1870 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar